Pátek, 17. Listopad 2017, Sered', Prem Avatar Fest 2017 - Len Láska

Od 17. Listopad 2017 - 9:30
Do 18. Listopad 2017 - 18:00
Sered'
SlovakiaSered'Školská 118/192601
Ukázat mapu
153 Lidé , kteří se účastní
Popis události
Uz po tretí krát úspešný festival jógy, ezoteriky a zdravého životného štýlu. Nádherné stretnutia, kopec zaujímavých prednášok, skvelej spirituálnej hudby, cvičenia, meditácií, bubnovačky, zdravého jedla a v neposlednom rade množstvo príležitostí na nákup zaujímavých vianočných ETHNO - EZO - BIO - EKO a HAND MADE darčekov <3

Z programu vyberáme:

JOGA s FREDYM - Fredy Aiysi príde opäť predstaviť svoje umenie a bude viesť jeho typickú jógovú "hodinu" (tak jeden a pol až dve), kde si pri krásnej hudbe prídu na svoje tak začiatočníci, ako aj pokročilí... (18.11. - 15,00 hod.)

INSPIRIT JOGA s Vierkou Aiysi - Vierkyna jemnosť, mladosť a harmónia prejavená v jógovo tanečných praktikách aj s prekvapením. Vierkyna jógová hodinka bude patriť k ozdobe našeho festivalu (17.11. - 16,30 hod.)

BABAJI SURYA NAMASKAR kurz - Babaji surya namaskar je modlitba vďačnosti v pohybe, ktorá kombinuje vďačnosť a uvedomovanie si Boha s prastarými jogovými pozíciami. Jednoduché cvičenie len 5 - 10 kôl denne môže poskytnúť rovnaký úžitok ako 45 minútové cvičenie hatha jogy, a pomôže vám vybudovať si silu, pozitívny tok energie a jasnú myseľ. Tento kurz potrvá asi 3 hodiny. Štandartne bol spoplatnený čistkou 45,- €, pre návštevníkov festivalu bude GRATIS.

SIMPLY MEDITATION - je nástroj, ktorý vám pomôže upokojiť myseľ, rozvinúť si vnútornú rovnováhu a prežívať viac lásky vo vašom každodennom živote a vzťahoch. Tieto jednoduché techniky sú skvelé pre začiatočníkov a každého, kto žije v neustálom strese. Môže priniesť pozitívne výsledky už pri 5 - 15 minútach cvičenia denne (prednáška s ochutnávkovou ukážkou)

OM CHANTING - OM Chanting je bezplatná skupinová technika, ktorá používa transformačnú silu zvuku ÓM na aktiváciu samoliečiaceho potenciálu účastníkov. Táto technika transformuje negativitu na pozitívnu energiu, podporuje Matku Zem a fyzický, emocionálny a duchovný prospech všetkých
zúčastnených. Na festivale budete mať túto výnimočnú techniku možnosť zažiť počas obi dvoch dní.


Zobrazit více
ATMA KRIYA YOGA - vám pomáha vytvoriť si osobný vzťah s Bohom, privedením vedomého vnímania duše do každej vašej činnosti. Prinesie vám viac lásky, radosti a prepojenia so samotným životom. Milosť šaktipátu vám pomôže spáliť karmu, očistiť telo a myseľ, aby ste mohli napredovať na vašej duchovnej ceste. (prednáška s ochutnávkovou ukážkou)

Meditácia smiechom – veľmi účinná, jednoduchá meditácia založená na princípe smiechu

máme pre Vás pripravené ukážkové hodiny z Power jógy, Hatha jógy, Aštanga jógy a ďaľších oblastí asánových cvičení so skúsenými jógovými lektorkami z celého Slovenska.


HUDOBNÉ VYSTÚPENIA a BUBNOVAČKY:

Liečivá bubnovačka v kruhu s Mirom Randuškom - Miro praktikuje terapeutické bubnovačky v kruhu, kde rozdá prítomným niekoľko desiatok bubnov a spoločným rytmom vytvorí nezabudnuteľný zázitok aj pre úplných bubnovacích začiatočníkov (18.11.)

Interaktívna Bubnovacia show kapely DHANYAVAD - skvelý profíci zahrajú, vtiahnu a rozvibrujú všetkcýh prítomných. Dá sa pridať s akýmkoľvek prineneseným nástrojom...

KIRTAN of BHAKTI MUSIC - zažite dotyk Božskosti vo vibrácii čarovného Kirtanu v podaní jemnej divy, duly, spirituálnej speváčky Ujjvaly Denisy Urbanovej a kapely Bhakti Music.

Michal Kulich - spirituálny gitarový spev, mantry a živá meditačná hudba. Miško obohatí festival o pár krásnych tónov z jeho spirituálnej produkcie. Tešíme sa.PREDNÁŠKY, WORKSHOPY a PREZENTÁCIE:

RAMIVANA: známy muzikoterapeuti Rami a Ivana Vás prevedú mystickou prednáškou doplnenou ukážkami ETHNO hudobných nástrojov a alikvótnych zvukov.

KARPATSKÝ PECÚCHOVIA - Duchoslav a Weleslava - prírodné bytosti žijúce na Myjavských kopaniciach, ktorí sa venujú obnovovaniu dávnych Slovanských tradícií a žitiu v súlade s prírodou organizujú mnohé kurzy a pobyty: prírodná kuchárka (kurzy prírodného varenia), kurzy výroby píšťal, bubnov, vlastných lukov a prírodnej lukostreľby... po prvý krát zavítajú na náš festival. Ich prednášky a ukážky budú patriť k ozdobe podujatia...

MEANDRA: Ako správne používať za studená lisované oleje pre upevnenie svojho zdravia.

Vlasta BlaŽena Pavlíková - Liečenie sa a zvyšovanie imunity pomocou prírodných produktov Sibírskeho zdravia.

Terapeutický koncert Tibetských Kryštáľových mís: Po veľkom úspechu z minulého podujatia znovu zaraďujeme tento všeliečiaci terapeutický zážitok.

Tibetské misy pre relasáciu, meditáciu a liečenie seba samého - ukážka použitia tibetských mís, ich história, spôsob použitia a sebaliečenie nimi...

Jarka Šmalová - prírodná bytosť nám príde predstaviť, ukázať, ponúknuť a čo to porozprávať o telových a ušných sviečkach.Ako sa dá s nimi veľmi jednoducho a rýchlo poliečiť množstvo problémov. V ponuke bude mať aj čakrové sviečky, mydielka, doma štrikované ponožky a zvonkohry.

Aura Cleaning – čistenie AURY. Ako sa starať, chrániť si a očisťovať svoje energetické telo

NEERA – prírodná detoxikačná a revitalizačná kúra pre očistu, posilnenie a úpravu hmotnosti tela

PROJEKT MANTRA – je bezplatne vedený program, ktorý vám pomôže postupne si vytvoriť jednoduchú, ale mocnú prax každodenného čantovania počas 40 dní. Je ideálny pre začiatočníkov, ktorí potrebujú jednoduchý, ale účinný nástroj na upokojenie mysle, otvorenie srdca a vytvorenie si pozitívneho zvyku každodenného spájania sa s Bohom.

Ján Jas Bálint - so svojimi magickými sviečkami predstaví reprízu veľmi úspešnej prednášky z Pezinského festivalu ORBIS HARMONIAE na tému “Ukončovanie karmických vzťahov.”

MERKABA - orgonitové výrobky, terapeutické ladičky, náramky, feng shuei doplnky

Pán Ing. Matula – psychotronik s 30 ročnou praxou okrem liečivých preparátov vlastnej výroby prispeje aj prednáškou o “Liečení seba samého…”

Katka Hudecová s neodmysliteľnou sovičkou ponúkne najvšakovatejšie množstvo magických sviečok všetkcýh možných farieb, veľkostí, tvarov a účinkov 🙂

AMETYST Hlohovec - pani Anka nám prinesie množstvo zaujímavých vecí a predmetov zo svojej ezoterickej predajne v Hlohovci :)

Milota Krajčíková prestaví prírodnú orientálnu kozmetiku a Egyptskú hlinku.

Lucia Neštická zo šperkami, náramkami, náhrdelníkmi, náušnicami a množstvom ďaších nádherných vecí…

Martina Šedlbauer príde predstaviť a ponúknuť na predaj svoje anjelské obrazy…

ŠUNGIT TIME - šingitové kamenné drte na úpravu "živej vody", šungitové pyramídy...

BHAKTI SHOP: množstvo duchovných predmetov s ashramu paramahamsa Vishwanandu - duchovné vonné tyčinky, fotky, posvätná geometria, energetické a očistné symboly a predmety :)

No a samozrejme nebude chýbať ponuka PREM AVATAR SHOPU s ethno oblečeniím z Tibetu, Nepáku a Indie, vydymovadlami, tibetskými mísami, EZO, BIO, EKO a HAND MADE tovarom, vonnými tyčinkami, soškami, nálepkami, indickými plachtami, zdravými doplnky, bio potravinami, keramikou, drevorezbárstvom…

a množstvop ďaľšíc a ďaľších zaujímavých prednášok z oblasti vitariánskeho a ajurvédskeho stravovania, starostlivosti o svoje telo, prírodného spôsobu života... Záväznejší program bude k dispozícii najneskôr mesiac pred festivalom :)

O jedlo a občerstvenie sa postará osvedčená zostava Lucka a Tomáša z Čajovne SURYA z Galanty, ktorá opäť obohatí festival chutným čajíkom, kávičkou a ruským kvasom. Nezabudne aj množstvo drobných dekoračných predmetov hand made výroby a Indie 🙂

Tak isto nás čakajú chutné vegánske a ajurvédske polievočky, ukážky vitariánskej stravy a ďaľších všakovatých zdravých dobrôt všetkých úrovní...

Vstupenky sa kupujú priamo na mieste. Celodenný vstup stojí 7,- €, dvojdenný 10,-. Deti v sprievode rodičov GRATIS, dôchodcovia 3,50 a 5,- €
Úplné zatmění Slunce v ČR - 2081

Úplné zatmění Slunce v ČR - 2081

Středa 03. Září 2081
6686 shares
Úplné zatmenie Slnka v  roku 2081

Úplné zatmenie Slnka v roku 2081

Středa 03. Září 2081
2107 shares
Dožijem se roku 2020/ To live with 2020
Středa 01. Leden 2020
8178 shares
Silvestr 2020
Čtvrtek 31. Prosinec 2020
7383 shares
來一顆-時光膠囊吧
Sobota 21. Květen 2022
3 shares
Fanny, lleva toda su vida en la perrera.
Sobota 30. Červen 2018
75 shares
Bura **** - Motocyklowe Pożegnanie Zimy
Sobota 24. Březen 2018
40 shares
Toxic Blonde at Desperado's
Sobota 24. Březen 2018
3 shares
Najdi další zajímavé události
Získej doporučení na zajímavé události za základě tvého vkusu na Facebuku. Jedno kliknutí, toť vše!Ukaž mi události pro měTeď ne