Donnerstag, 31. Mai 2018, Puszcza Marianska, Mikropsy z Korabek szukają domów

Von 31. Mai 2018 - 23:00
Bis 14. Juni 2018 - 2:00
Puszcza Marianska
PolandPuszcza MarianskaKorabiewice 1196-330
Karte anzeigen
350 Teilnehmer an
Ereignisbeschreibung
Witaj na adopcyjnym wydarzeniu małych psiaków ze Schroniska w Korabiewicach: Jeżynki, Merdusia, Gwiazdki, Mitsu, Shino, Dudusia

MERDUŚ trafił pod nasza opiekę w sierpniu 2016r. To piesek znaleziony w okolicach Schroniska. Podejrzewamy porzucenie. Jest nieduży, trochę w typie jamnika. Wiek ok 3/4 lata (urodzony ok 2013r). W pierwszym kontakcie z człowiekiem dość ostrożny, ale chętnie przychodzi po pachnący smaczek i głaski. Jak już zorientuje się, że człowiek jest fajny to bardzo do niego lgnie. W schronisku bardziej niż spacery cieszą go chwile spędzone na przutulankach z człowiekiem. Grzecznie podróżuje autem, ładnie chodzi na smyczy skupiony na przewodniku, zachowuje czystość przez kilka godzin ( nie załatwia potrzeb w klatce w szpitaliku) . Do suczek łagodny, boi się większych psów, co sygnalizuje warczeniem, ale nie szuka konfrontacji. Usposobienie raczej spokojne, nie jest zbyt aktywny. Ceni sobie towarzystwo spokojnych dzieci.
JEŻYNKA – (ur. ok.2009) zdrowa, wyjątkowo pogodna nieduża suczka. Ten ruchliwy i wiecznie uśmiechnięty mikrusek uwielbia towarzystwo człowieka i dzieci. Akceptuje też inne psy. Sięga do połowy łydki i jest idealnym nakolankowym psem. Bardzo chętnie rozdaje buziaki i upomina się o pieszczoty. Kiedyś lekko zaokrąglona obecnie dba o linię a zbędne kilogramy zgubiła zapewne merdając nieprzerwanie ogonem ;)


GWIAZDKA
Poznajcie Gwiazdkę! Gwiazdka trafiła do nas, ponieważ zdecydowaliśmy się awaryjnie wesprzeć psiaki z Sekłaka. Gwiazdka jest suczką wesołą, łaknącą kontaktu z człowiekiem. Urodziła się ok 2011r. Akceptuje suczki i pieski. Uczy się chodzić na smyczy i powoli się poznajemy. Jest wesoła i pewna siebie, w boksie mieszka z Tajsonem. Widać, że te psiaki znają się nie od dziś bo Gwiazdka nie chce wyjść z boksu bez Tajsona, a Tajson bez niej (choć nie jest chętny do zakładania szelek i obroży). Gwiazdka szuka domu, będzie bardzo wesołą i rezolutną sunią.


MITSU
Suczka w typie Shiba-Inu, ur. ok 2013 r. Odebrana z pseudohodowli w marcu 2015r. Jest jeszcze nieco nieśmiała i płochliwa, potrzebuje sporo pracy, cierpliwości i wyrozumiałości ze strony człowieka. Szuka domu doświadczonego z psami "po przejśiach" i z psami tej rasy.


SHINO

Mehr anzeigen
Jest szuczką w typie Shiba-Inu, ur. ok 2011r.
Podobnie jak Mitsu bywa wstydliwa i nieufna trochę, ale bardzo fajna. Szuka opiekuna mającego doświadczenie z psami "po przejśiach" i z psami tej rasy.


DUDUŚ
Ważący ok. 12kg, około 4-letni kolega Daktyla, ruchliwy i emocjonalny, bardzo pozytywnie nastawiony do człowieka. Bywa odrobinę zaborczy w stosunku do innych psów, ale prawdopodobnie to taka mała zazdrość wynikająca z deficytu towarzystwa człowieka. Przypięcie go na smycz wymaga odrobiny sprytu i spokoju, a nagrodą jest super spacer z psem, który ma wiecznie przysłowiowego banana na pyszczku :).
Dla obu będą świetne długie spacery z przerwami na wyciszanie, mizianie, karmienie z ręki. Chłopaki szukają domu razem lub osobno. Są niewielcy, "kompaktowi", można ich zabrać w podróż, nie zajmą wiele miejsca w autobusie, nie przejawiają agresji w stosunku do innych psów. Nie stwierdzono u nich żadnych chorób czy alergii.


Mikropsiaki potrzebują WŁASNEGO, BEZPIECZNEGO I CIEPŁEGO domu oraz ludzi, którym zaufają, oddadzą swoje serduszka i będą dla nich przyjaciółmi na zawsze!

WAŻNE! Nie ma konieczności adoptowania psów do jednego domu.:)Kontakt ws adopcji:
519 615 975 adopcje@

Masz pytania/wątpliwości/obawy związane z adopcją psa?
Chcesz wiedzieć, jak wygląda procedura?
Chcesz od razu wypełnić ankietę adopcyjną?
Zajrzyj pod ten link:

Jeśli nie możesz dać im domu, możesz stać się wirtualnym opiekunem
Zasady:
--------------
A może zostaniesz Wolontariuszem, by pomagać na miejscu zwierzakom:
. Szkolenia dla nowych wolontariuszy odbywają się dwa razy w miesiącu, w niedziele, o 12:00.

Pamiętaj, żeby zaprosić znajomych na wydarzenie - siła społeczności jest wielka i pomaga znajdować domy!
--------------
Schronisko w Korabiewicach - obecny dom Mikropsiaków - od 2012 roku jest pod opieką Fundacji Viva. ]
W Schronisku wiele zostało zrobione i jeszcze wiele będzie zrobione.
Zapraszamy Was do zapoznania się z faktami:


Schronisko utrzymuje się wyłącznie z darowizn. Każda pomoc finansowa mile widziana, a wręcz niezbędna.
]
--------------
Chcesz pomóc z zagranicy?
PayPal: korabiewice@
z dopiskiem "Darowizna- nakarm zwierzaka"
Totale Sonnenfinsternis am 03.09.2081

Totale Sonnenfinsternis am 03.09.2081

Mittwoch 03. September 2081
8406 shares
Totale Sonnenfinsternis 2081

Totale Sonnenfinsternis 2081

Mittwoch 03. September 2081
5467 shares
Totale Sonnenfinsternis 2081
Mittwoch 03. September 2081
4976 shares
100.000 Stimmen für 4 Soßen zu 20 Nuggets!!!
Donnerstag 31. Dezember 2020
9518 shares
1of1s -Totale Sonnenfinsternis am 03.09.2081// SEID DABEI
Mittwoch 03. September 2081
9236 shares
Irgendeine Scheiß Hipster Party
Samstag 01. August 2020
7405 shares
來一顆-時光膠囊吧
Samstag 21. Mai 2022
3 shares
معلومة عامة
Freitag 16. Februar 2057
270 shares
Fanny, lleva toda su vida en la perrera.
Samstag 30. Juni 2018
75 shares
Weitere interessante Veranstaltungen
Holen Sie sich tipps zu veranstaltungen, basierend auf ihrem Facebook geschmack. Nur klicken, das ist es!Zeigen sie mir ereignisse für mich geeignetNicht jetzt